Centrum Color Point Zlín

"point" co dává smysl

Naše centrum Color Point

Každý den je pro nás výzvou

Centrum Color Point ve své dnešní podobě navazuje na tradici copyshopu společnosti RICOH Czech Republic (dříve IMPROMAT INT.) a současně na profesní zkušenosti dnešních majitelů, kteří se na trhu předtiskové přípravy a produkce pohybují přes 20 let.

Toto spojení dalo vzniknout společnosti s poměrně krkolomným názvem Centrum Color Point Zlín s.r.o., nicméně na trhu bude a je vidět jako Color Point. Současně jsme vidět a používáme slogan "point" co dává smysl, který asi netřeba příliš komentovat, snad jen že bereme tento slogan jako závazek a chceme dát našemu počínání a naší společnosti smysl a to minimálně v měřítku Zlínského kraje.
Z provozního pohledu jsme významný poskytovatel reprografických, tiskových a kopírovacích služeb ve městě Zlíně.

Našim zákazníkům – ať už velkým firmám, drobným podnikatelům či soukromým klientům – vždy nabízíme maximální komfort s vysokou přidanou hodnotou.

A proč zvolit za partnera právě nás ?!

Flexibilita – Každý nestandardní požadavek je pro nás výzvou. Naší hlavní motivací je spokojenost zákazníka a v maximální možné míře uspokojení představ.

Know-how – V oblasti služeb, které nabízíme, se pohybujeme více než 20 let. Technologie, nové technologické trendy a procesy velmi dobře známe – jak z vlastní agentury, provozu centra, tak i z prostředí našich zákazníků.

Operativnost – Naše centrum se nachází v aktivní části centra Zlína. Díky vyspělým technologiím a našim profesionálním subdodavatelům, jsme schopni realizovat takřka libovolně velkou zakázku. A na přání ji i doručit kamkoliv je potřeba ...

Náš výkonný tým

Marek Březík

Marek Březík

výkonný ředitel
Blanka Červeňáková

Blanka Červeňáková

šéf obchodu a produkce
Martina Tichá

Martina Tichá

operátor PC / produkční a velkoformátový tisk

Chcete se k nám přidat ?!

Aktuální pracovní poptávka

Chcete-li se k nám přidat, zašlete prosím e-mail se svým životopisem na adresu produkce@colorpoint.cz a my vás následně budeme kontaktovat nejpozději do 5 pracovních dnů. Chcete-li požádat o práci v grafických oborech, přiložte své aktuální portfolio nebo něco adekvátního.

Obsluha copyshopu (1/3 úvazek)

Práce vhodná pro studenta/studentku, který se nezalekne kopírek a práce na počítači. Jednalo by se o pracovní dobu od 15:00 do 18:00 hod od pondělí do pátku. Takže při škole se to dá skvěle zvládnout a peníze se jistě vždy hodí. Pokud máte zájem stát se součástí myšlenky "point" co má smysl, ozvěte se. Nejste-li rozhodnut/a kopat za tým a svojí práci, hledejte ale prosím dál.

Nástup nejdříve březen 2017.

  • Spolehlivost a bezúhonnost
  • Základní schopnost domluvit se anglicky či německy
  • Příjemné vystupování
  • Ochota a přístup k zákazníkům

Kontaktujte nás

Jméno(*)
Vyplňte prosím Vaše jméno

Příjmení(*)
Vyplňte prosím Vaše jméno

Telefon(*)
Prosím vyplňte Váš kontakt (mobil) ...

E-mail(*)
Prosím vyplňte Vaši emailovou adresu ...

Zpráva(*)
Prosím vyplňte Vaši zprávu ...

Opište kód z obrázku(*)
Opište kód z obrázku
Neplatný vstup